Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

jednotka:mottsti_zalesaci [2010/03/24 15:30]
idle
jednotka:mottsti_zalesaci [2010/03/29 00:27] (aktuální)
knedle
Řádek 2: Řádek 2:
Nepravidelná žoldnéřská kumpanie (v originále Mott Irregulars) vznikla jako odpor proti malazskému záboru okolí Mottského lesa. Po svém vzniku odolávali několik let [[jednotka:palici mostu|Paličům mostů]] a pořádně jim zatápěli. Poté se přidali k voji [[postava:caladan chmur|Caladana Chmura]]. Jednotka Mottských se skládá z farmářů, dřevorubců a dalších nevojenských individuí. Nemají prakticky žádnou disciplínu ani výcvik, jsou však extrémně schopní v lese. V takovém prostředí je nenajde nikdo, komu to nedovolí. Jejich boj je tedy převážně partyzánského stylu. Nepravidelná žoldnéřská kumpanie (v originále Mott Irregulars) vznikla jako odpor proti malazskému záboru okolí Mottského lesa. Po svém vzniku odolávali několik let [[jednotka:palici mostu|Paličům mostů]] a pořádně jim zatápěli. Poté se přidali k voji [[postava:caladan chmur|Caladana Chmura]]. Jednotka Mottských se skládá z farmářů, dřevorubců a dalších nevojenských individuí. Nemají prakticky žádnou disciplínu ani výcvik, jsou však extrémně schopní v lese. V takovém prostředí je nenajde nikdo, komu to nedovolí. Jejich boj je tedy převážně partyzánského stylu.
-\\ + 
-\\+===== bratři Kmenové ===== 
 + 
Nejvyhlášenější jsou bratři Kmenové, jde o 23 lesních zaklínačů. Říká se, že mají i sestru, která je ještě strašnější než její bratři dohromady :-) Nejvyhlášenější jsou bratři Kmenové, jde o 23 lesních zaklínačů. Říká se, že mají i sestru, která je ještě strašnější než její bratři dohromady :-)
 
jednotka/mottsti_zalesaci.txt · Poslední úprava: 2010/03/29 00:27 autor: knedle
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki