Korbolo Dom

Rozložitý muž s modrou napanskou pletí. Umístěn jako pěst Malazské armády v Helafu v Sedmiměstí. Krutý a nelítostný člověk.

Základní údaje

Jméno Korbolo Dom
Přezdívky
Jméno v originále Korbolo Dom
Rasa člověk
Národnost Napan
OrganizaceMalazské vojsko,
vojsko Smršti

Objevil se v

Vývoj postavy

MKP2

Těžce nesl, že Laseen místo něj povýšila Dujeka a strčila ho do Halafy v Sedmiměstí, protože ho považovala za příliš krvežíznivého. Oženil se s dcerou posledního Svatého ochránce Halafu. Změnil strany - přidal se k povstání v Sedmiměstí, musel popravit půlku vlastní legie, která odmítla s ním změnit stranu. Stal se velitelem Legie Smršti. Dobyl některá města pod malazskou správou, ukřižoval 1200 malazských dětí, přidal se k ša'ik. Po porážce Kamista Reloe Coltainem se stal velitelem vojsk Smršti. Nechal ukřižovat 10 000 arenských vojáků, kteří se vzdali.

MKP4

Má v plánu nechat velitele vojsk Smršti se navzájem zničit, pak zničit celé povstání a se slávou se vrátit do Unty. Tam by chtěl zabít Laseen, sám usednout na trůn a z něj vnutit celému světu svůj řád - bez cizích ras a magie.
 
postava/korbolo_dom.txt · Poslední úprava: 2017/08/27 12:30 autor: Shelagh
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki