Toto je starší verze dokumentu!


Kvítko

Darúdžhistánský zloděj. Okolo sebe má několik přátel, kterým věří: popletený Kruppe, člen cechu assasínů Rallik Nom, švihák (?) Murillio či opilec Coll. Později schopný assasín.

Základní údaje

Jméno Kvítko , později Řezník
Přezdívky -
Jméno v originále Crokus, Cutter
Rasa člověk
Národnost Darún
Organizace -

Objevil se v

Vývoj postavy

MKP1

Našel minci, již hodili do hry Oppon, a tak se dostal pod jejich ochranu. Při jednom lupu se zamiloval do dcery bohatého radního, Kalisty D'Arle. Potkal se na ulici Darúdžhistánu s Anomandarem Dlouhým Vlasem, který bojoval s říšským démonem. Minci Oppon zahodil do moře, když se vydali s Líto, Šumařem a spol. na cestu do Itko Kan.

MKP2

Zamiloval se do Líto, což je jeho druhá nešťastná láska…

MKP4

…což mělo za následek, že se z něj stal assasín a přijal jméno Řezník.

Kotilion si ho vybral jako svou pravou ruku pro své plány - Odejít na Drift Avalii a tam bránit trůn stínu před Tiste Edur. Bojoval tam po boku Andarista, Líto, Poutníka či Hawk. Poté Kotilion pošle Řezník a Apsalar do chrámu stínu v Sedmiměstí. Apsalar se pak rozhodne, že nedovolí, aby Kvítko šel po cestě asasína jen z důvodu, aby se jí přiblížil, tak odejde.

MKP6

Řezník doprovází Scillaru, Heborika a Felisín mladší přes Pan'potsun na Otataralový ostrov, kam se potřebuje dostat Heborik. Skupina je přepadena odpadlými T´lan Imass sloužícími Chromému bohu. Heborik je zabit, Felisín mladší je unesena a Řezník se Scillarou jsou zraněni. Po vyléčení se Řezník rozhodne, že dokončí Heborikovu pouť a vezme jeho mrtvé tělo na ostrov. Scillara jde s ním, přidá se i Barathol Méchar, bratranec Kalama. Po cestě na ostrov jsou zachráněni před utonutím flotilou Lovců kostí.
 
postava/kvitko.1520167736.txt.gz · Poslední úprava: 2018/03/04 13:48 autor: Shelagh
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki