Scillara

Markytanka v táboře Ša'ik.

Základní údaje

Jméno Scillara
Přezdívky -
Jméno v originále Scillara
Rasa človek
Národnost Sedmiměstí
Organizace -

Objevila se v

Vývoj postavy

MKP4

Markytánka v táboře Smršti, používáním durhangu a obřady provedenými Bidithalem skoro zbavená citu.

Od smrti na příkaz Febryla za špehování Bidithalovi zachráněna Heborikem. Ten ji též nuceně vyléčil.

MKP6

Po útoku T'lan Imass, kteří zabili Heborika je vyléčena v blízké vesnici, kde dělá kováře Barathol Méchar. Později zde porodí dítě, které má zřejmě s Korbolo Domem. Jelikož se ale o dítě nechce starat, svěří jej dvěma vesničankám. Později se sbližuje s Řezníkem, ale není jisté, zda se jej nesnaží jen utěšit, když ten stále teskní po Apsalar.

MKP8

Společně s Řezníkem, Baratholem Mécharem, Chaurem, Mappem, Iskaralem Pustem, Mogorou a paní Záští přijíždí do Darudžistánu.

Tam se seznamuje s malažany Pazderkou, Mizelou a Jiskrou, kteří ji společně s Baratholem Mécharem a Chaurem pozvou do K'rluva baru. Díky tomu, že odvede historika Kalouse na procházku, tak nepadnou za oběť assasínům, které najal Skromný prostředek.

Přesto, že celou cestu na lodi měla „nezávazný“ poměr s Řezníkem, tak poté co ji kvůli starému prostředí, kde žil jako jiný člověk odvrhne, uvědomí si svou lásku k Baratholovi, se kterým v závěru skončí, jelikož on o ni stál od začátku.

 
postava/scillara.txt · Poslední úprava: 2017/10/15 11:31 autor: Shelagh
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki