Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

postava:tehol_beddikt [2017/09/10 14:33]
Shelagh
postava:tehol_beddikt [2017/10/15 13:56] (aktuální)
Shelagh
Řádek 20: Řádek 20:
===== Vývoj postavy ===== ===== Vývoj postavy =====
-Žije v absolutní chudobě se sluhou [[bugg|Buggem]], jejich dům má 1 místnost v přízemí, kde se o vše stará Bugg, další patro je vlastně plochá střecha, kterou má Tehol zařízenou jako svou rezidenci, i s postelí. Nosí oblečení ušité Buggem = různě dlouhé nohavice, teda pokud kalhoty alespoň dvě nohavice mají... podobně i jejich jídlo pochází z pouhých zbytků a odpadů čehokoliv aspoň trochu poživatelného. Za svou "chudobu" si může sám, když jeho obchodní machinace vyvolaly obrovskou krizi v lederském obchodě - sám pak přišel o "vrchol", čímž padl na úplné dno :)+Žije v absolutní chudobě se sluhou [[bugg|Buggem]], jejich dům má jednu místnost v přízemí, kde se o vše stará Bugg. Další patro je vlastně plochá střecha, kterou má Tehol zařízenou jako svou rezidenci, i s postelí. Nosí oblečení ušité Buggem = různě dlouhé nohavice, teda pokud kalhoty alespoň dvě nohavice mají... podobně i jejich jídlo pochází z pouhých zbytků a odpadů čehokoliv aspoň trochu poživatelného. Za svou "chudobu" si může sám, když jeho obchodní machinace vyvolaly obrovskou krizi v lederském obchodě - sám pak přišel o "vrchol", čímž padl na úplné dno :)
<WRAP spoiler> <WRAP spoiler>
-svou chudobu předstírá, svuj krach si naplánoval, což nikdo neví, ač pár tuší... = génius v ekonomickém směru+Svou chudobu předstírá, svůj krach si naplánoval, což nikdo neví, ač pár tuší... = génius v ekonomickém směru. Chtěl se pomstít lederskému systému dlužnictví, který mu zabil rodiče. Nyní je jeho úmyslem zachránit ostatní rasy, které žijí v Lederas a které si ledeřané podmanili svým zrůdným ekonomickým systémem.
-1 Teholův obchod: chtělo by to posbírat střípky, co se vlastně stalo, koho podfoukl a kam vlastně všechno ukryl+Při invazi Edurů je zabit, ale [[bugg|Bugg]] ho přivede zpět k životu.
-2 Teholův obchod: zde to bude taky delší :) 
</WRAP> </WRAP>
 
postava/tehol_beddikt.txt · Poslední úprava: 2017/10/15 13:56 autor: Shelagh
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki