Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

zemepis:koral [2011/03/05 17:37]
Mav vytvořeno
zemepis:koral [2011/03/05 22:40] (aktuální)
Mav
Řádek 1: Řádek 1:
====== Korál ====== ====== Korál ======
-Město ležící na východním pobřeží kontinentu [[zemepis:Genabackis]] v Korálovém zálivu. Město žilo především ze zámořského obchodu a rybolovu. Obyvatelé (tedy alespoň jejich část) je označována jako tzv. Kočičí lidé, kteří žili v chýších umístěných v sítích nad zálivem. Kočičí lidé se živili zejména řpivazováním kotev zámořských lodí nahoru k sítím, to bylo vynuceno obrovskou hloubkou zálivu, na jehož dno nedosáhlo žádné kotevní lano. Všichni obyvatelé Korálu padli nebo byli naverbováni s příchodem Pannionů, tím zaniká i Kočičí lid.+Město ležící na východním pobřeží kontinentu [[zemepis:Genabackis]] v Korálovém zálivu. Město žilo především ze zámořského obchodu a rybolovu. Obyvatelé (tedy alespoň jejich část) je označována jako tzv. Kočičí lidé, kteří žili v chýších umístěných v sítích nad zálivem. Kočičí lidé se živili zejména přivazováním kotev zámořských lodí nahoru k sítím, to bylo vynuceno obrovskou hloubkou zálivu, na jehož dno nedosáhlo žádné kotevní lano. Všichni obyvatelé Korálu padli nebo byli naverbováni s příchodem Pannionů, tím zaniká i Kočičí lid.
-Obrana Korálu sestává z příkopu, hradeb a silných věží dovnitř vede z pevniny jen jedna mohutná brána. Celému městu pak vévodí ještě pevnost vůdce města (jedná se tak o pevnost uvnitř pevnosti). Korál byl dříve často napadán erligthanským námořnictvem, nicméně nikdy nepadl.+Obrana Korálu sestává z příkopu, hradeb a silných věží. Dovnitř vede z pevniny jen jedna mohutná brána, celému městu pak vévodí ještě pevnost vůdce města (jedná se tak o pevnost uvnitř pevnosti). Korál byl dříve často napadán erligthanským námořnictvem, nicméně nikdy nepadl.
 
zemepis/koral.txt · Poslední úprava: 2011/03/05 22:40 autor: Mav
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki