Bezejmenní

Názvem Bezejmenní (v originále The Nameless Ones) sami sebe označují uctívači a služebníci azathů. Zřejmě jde o jednu z nejstarších a nejtajnějších sekt malazského universa, není totiž známo kdy nebo jak vznikla, a dokonce ani cokoliv o její vnitřní organizaci. Většina Bezejmenných jsou podle všeho mágové, mnohdy dokonce velmi mocní a jejich cílem je udržování rovnováhy ve světě, což vidí zejména v nezbytnosti neutralizace všech příliš mocných bytostí, které by ji mohly ohrozit. V hrubých rysech se jejich filozofie jeví být podobnou filozofii rasy Forkrul Assail.

Bezejmenní pro dosažení svých cílů neváhají obětovat i nevinné životy včetně svých vlastních. Přisuzuje se jim řada temných magických rituálů, při nichž byli povoláváni extrémně mocní démoni, stejně jako například odejmutí paměti Icariuma poté, co se ho jako jediného nepodařilo uvěznit v Azathu.

 
bezejmenni.txt · Poslední úprava: 2010/03/08 10:31 autor: idle
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki