Lorn

Pobočnice císařovny a její osobní zabiják mágů, stejně jako ostatní je vyzbrojena otataralovým mečem, jeho dlouhodobé působení vybavilo ji samotnou určitou obranou vůči magii. Ví, jak funguje magie a zná vzorce, v jakých myslí ti, kteří ji provozují, díky tomu je schopna úspěšně vyhledávat ty, kteří magii praktikují a využívají chodby. Původně pochází z Myší díry v městě Malaz, kde přežila místní čistku, při které však byla zabita její celá rodina. V desíti letech byla předána k výchově do Spáru (o smrti její rodiny se dozvěděla až po mnoha letech). Vyšetřovala masakr v Itko Kan, kde naverbovala Parana jako člena svého štábu. Později je vyslána splnit zvláštni misi do Darúdžhistánu(viz spoiler dole).

Základní údaje

Jméno Lorn
Přezdívky -
Jméno v originále Lorn
Rasa Člověk
Národnost Malažanka
Organizace -

Objevil se v

Vývoj postavy

MKP1

Vypustila jaghutského tyrana z Gadróbské pahorkatiny a následně zakopala jaghutský finist na zahradě paní Simtal, aby ho přilákala do Darúdžhistánu, v misi jí pomáhal Tolar. Při pokusu zabít Kvítka byla zastavena Modrousem, nakonec ji zraněnou dorazila Meese a Irilta. Umírá v náručí Parana.
 
postava/lorn.txt · Poslední úprava: 2011/03/08 18:15 (upraveno mimo DokuWiki)
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki