Tehol Beddikt

Zchudlý obchodník, spekulant - sourozenci: Hull a Brys. Žije v absolutní chudobě se svým sluhou Buggem.

Základní údaje

Jméno Tehol Beddikt
Přezdívky muž s postelí na střeše
Jméno v originále Tehol Beddikt
Rasa človek
Národnost ledeřan
Organizace -

Objevil se v

Vývoj postavy

Žije v absolutní chudobě se sluhou Buggem, jejich dům má jednu místnost v přízemí, kde se o vše stará Bugg. Další patro je vlastně plochá střecha, kterou má Tehol zařízenou jako svou rezidenci, i s postelí. Nosí oblečení ušité Buggem = různě dlouhé nohavice, teda pokud kalhoty alespoň dvě nohavice mají… podobně i jejich jídlo pochází z pouhých zbytků a odpadů čehokoliv aspoň trochu poživatelného. Za svou „chudobu“ si může sám, když jeho obchodní machinace vyvolaly obrovskou krizi v lederském obchodě - sám pak přišel o „vrchol“, čímž padl na úplné dno :)

Svou chudobu předstírá, svůj krach si naplánoval, což nikdo neví, ač pár tuší… = génius v ekonomickém směru. Chtěl se pomstít lederskému systému dlužnictví, který mu zabil rodiče. Nyní je jeho úmyslem zachránit ostatní rasy, které žijí v Lederas a které si ledeřané podmanili svým zrůdným ekonomickým systémem.

Při invazi Edurů je zabit, ale Bugg ho přivede zpět k životu.

 
postava/tehol_beddikt.txt · Poslední úprava: 2017/10/15 13:56 autor: Shelagh
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki