Perel

Oblíbený poručík velitele Spáru Kabrňáka. Mág.

Základní údaje

Jméno Perel
Přezdívky Salk Elan
Jméno v originále Pearl
Rasa člověk(zo štvrtiny Tiste Andii
Národnost Malažan
Organizace Spár

Objevil se v

Vývoj postavy

MPK2

Před povstáním v Sedmiměstí Perel narazí na stopu Kalama. S Rudou čepelí Lostarou Yil ho sledují do Arenu, kde se Perel v převleku za muže jménem Salk Elan vydává za spojence, který má lodí Kalama dostat do Unty. Svými kouzly donutí loď doplout do Malazu, kde se Kalama pokusí zlikvidovat, nicméně není úspěšný, sám je nucen uprchnout před rozzlobenou Apt. U Kabrňáka tak upadne v nemilost.

MPK4

PobočniceTavore chce najít svou sestru Felisín, musí však jednat mimo oficiální struktury. Zadá tedy úkol Perelovi, kterému nabídne, že by při té příležitosti mohl najít jednoho z Drápů, a tím se očistit. Perel opět cestuje s Lostarou Yil.

MPK6

Perel se domnívá, že Lostara Yil zahynula u Y'Ghatan. Vrací se do Malazu, kde chce zabít Kalama. Po urputné honičce, kdy Kalam zabije obrovské množství Spárů, Kalama otráví jedem z paralta. Kalamovu smrt pomstí Apsalar, která ho měla jako poslední cíl zadaný Kotilionem. Nicméně poslední ránu z milosti Perelovi zasadí jeho milovaná Lostara Yil.
 
postava/perel.txt · Poslední úprava: 2018/03/04 17:40 autor: Shelagh
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki