Iskaral Pust

Velkněz Stínu, na první pohled potrhlý a ne zcela normální muž, na druhý pohled nebezpečný manipulátor a mág. Husí kůži z něj má i sám Kotilion. Z hubené tváře mu trčí orlí nos, na tvářích má chomáčky řídnoucích šedých vousů, temeno hlavy má holé a potetované, kůži barvy tmavého medu. Žije v Tesemském chrámu stínu na Pan'potsun Odhan. Jeho společnost tvoří bhok'arala, pavouci a sluha Rellok.

Základní údaje

Jméno Iskaral Pust
Přezdívky
Jméno v originále Iskaral Pust
Rasa člověk
Národnost Dalhoňan
Organizace velekněz Stínu

Objevil se v

Vývoj postavy

MKP2

Iskaral Pust manipuluje s příchozími postavami, kterými jsou Šumař, Kvítko, Apsalar, Icarium, Mappo, aby zdánlivě nalezli to, co hledají (Tremorlor), ale zároveň plnili i jeho záměry - zejména odvést převtelence a d'iverse od Brány sbíhání. Také nabídne Tremorlor Icaria výměnou za pomoc.

Na konci knihy se ukáže, že nenávidění pavouci, co zamořují jeho chrám, je ve skutečnosti Mogora, dalhonská žena - d'ivers.

MKP6

Iskaral Pust dostane od Stínupána a Kotiliona instrukce, co dělat v nastávající době. Pust se dokáže sám postavit jednomu z nejmocnějších d´iversů Dežimu Nebrálovi a zahnat ho na útěk.
 
postava/iskaral_pust.txt · Poslední úprava: 2018/03/03 23:10 autor: Shelagh
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki