Pačes

Při císařově tažení do Sedmiměstí bojoval Pačes proti Malažanům na straně Arenu, po pádu Arenu mu bylo nabídnuto, aby se buď přidal k malazskému vojsku nebo zemře, v Pan´potsun se tak stává členem kádru mágů 2. armády. Pačes byl rovněž pravděpodobně přítomen pádu prvního meče Dassema Ultora, respektive v Měsíčních zahradách je naznačeno, že o tom ví víc, než je běžně známo mezi vojskem. Jeho chodba je neznámá, ale je přesným opakem chodby Thyr. Je nepřítelem Tayschrenna, toto nepřátelství pramení již z doby sedmiměstského tažení, protože proti sobě jako mágové bojovali. Pokračování ve spoileru:

Při bitvě u Dřevnova je zabit, Rychlej Ben a Kalam ho však pomocí tisíce let starého rituálu přenesli do těla marionety (loutky), má pro ně zjistit, kdo v říši stojí proti Paličům mostů a snaží se je zlikvidovat.

Základní údaje

Jméno -
Přezdívky Pačes
Jméno v originále Hairlock
Rasa Člověk
Národnost Sedmiměstí
Organizace 2. armáda

Objevil se v

Vývoj postavy

MKP1

Pačes začal využívat chodbu chaosu, z čehož se definitivně zbláznil, pokusil se zabít Besanu a Parana. Později mu Rychlej přeřízl vlákna, která mu umožňovala pohyb a vydal ho Ohařům stínu, Pačes je zabit na Rhivské pláni.
 
postava/paces.txt · Poslední úprava: 2011/03/08 12:58 (upraveno mimo DokuWiki)
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki