Trull Sengar

Syn Tomada Sengara a jeho ženy Uruth. Má 3 bratry: Stracha, Binadase a Rhulada. Mezi Edury patří mezi nejméně zasažené zaslepeností a arogancí. Excelentní bojovník s oštěpem, ve svém mistrovství se může postavit i tak vynikajícím šermířům jako je Icarium a odolávat.

Základní údaje

Jméno Trull Sengar
Přezdívky -
Jméno v originále Trull Sengar
Rasa Tiste Edur
Národnost Hirot
Organizace rodina Sengarů

Objevil se v

Vývoj postavy

Životopis, důvody proč co dělá atd - většinou bude obsahovat spoilery

MKP4: Za to, že oponoval svému bratrovi Rhuladovi byl ostříhán (rituální vyhoštění z kmene, zahrnující zákaz jakékoliv vzpomínky na něj) a připoután v Rodící se k hrázi. Tam ho našel Onrack Zlomený a osvobodil ho. Společně pak putovali mnoha světy a stali se velmi dobrými přáteli.

MKP5: Popis Trullova rodinného zázemí, jeho postupné prozření z omezenosti lživými tradicemi a následný postupně se vyostřující se spor se jeho nejmladším bratrem Rhuladem. Při dobývání Lederu zabil svým oštěpem cedu Kuru Qana

MKP6: Na svých cestách pronásledovali i Teblorskou sedmičku - padlé T'lan Imass sloužící Chromému bohu. Na svém honu se podílejí i na ochraně Prvního trůnu. Při jeho obraně dojde ke střetnutí s jeho soukmenovci Edury a nakonec i s Icariem. Díky tomuto boji se Trull stává na čas Rytířem Stínu.

MKP7: Po odražení Edurských útoků a chvilku klidu v Říši stínu je Kotilionem vyslán společně s Onrackem a Rychlym Benem na výpravu. Na jejímž konci se všichni zúčastní boje o Skabandariho finist. Zde se setkává se svou milovanou Seren Pedak a odchází zpět do Lederu. Zde je zcela nesmyslně zavražděn Sirrynem Kanarem.

 
postava/trull_sengar.txt · Poslední úprava: 2010/08/18 12:04 (upraveno mimo DokuWiki)
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki